Komputery, peryferia i oprogramowanie


Zapewniamy wsparcie po wdrożeniowe oraz profesjonalne usługi serwisowe. Stale współpracujemy się z czołowymi producentami sprzętu komputerowego i oprogramowania, jak Hewlett-Packard, Microsoft, NEC, APC, Eaton, Fortinet, F-Secure, Vmware, Eset. Szczególną uwagę zwracamy na (bardzo istotne obecnie) bezpieczeństwo informacji w systemach IT. W ramach naszych usług przeprowadzamy analizy potencjalnych zagrożeń, wskazujemy słabe punkty infrastruktury, przestawiamy zoptymalizowane rozwiązania i je wdrażamy.

 

Produkty


W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy dostawę systemów odpowiadających potrzebom klientów w tym: ERP , zarządzanie sprzedażą, zarządzanie produkcją, administracja sieciami firmowymi , oprogramowanie chmury biznesowej i wiele innych. W razie potrzeby personalizacji, modyfikacji, czy ustawienia danego systemu oferujemy usługi naszych specjalistów, którzy dopasują działalność portalu pod Twoją firmę ! Specjalizujemy się przede wszystkim w gałęzi informatycznej dla:

 1. Telekomunikacji,

 2. Przemysłu zbrojeniowego,

 3. Przemysłu wojskowego,

 4. Przemysłu farmaceutycznego,

 5. Przemysłu ciężkiego,

 6. Przemysłu motoryzacyjnego.

Posiadanie własnego środowiska z dostępem do plików firmowych to temat niezwykle popularny obecnie, ale i niebezpieczny. Przenosząc się do nowego środowiska pracy w postaci nowego serwera, nowej lokalizacji fizycznej, nowej strony należy pamiętać o odpowiedniej migracji danych. Oferujemy w tym zakresie naszą pomoc.

 1. Przeniesiemy całą Twoją informatyczną strukturę do nowego biura.

 2. Emigrujemy Twoje dane z jednego środowiska do drugiego w sposób bezpieczny i szybki.

 3. Zabezpieczymy należycie kopię zapasową Twoich danych.

Temat od którego zaczynaliśmy nasza działalność. Mając 10 letnie doświadczenie w infrastrukturze informatycznej wiemy co klient potrzebuje oraz jak stworzyć topologię wygodnej pracy w relacji klient – firma. Nasza znajomość na poziomie doboru, konfiguracji sprzętu sieciowego pozwoli na stworzenie środowiska nowoczesnego, jak i wygodnego do pracy w Twojej firmie. Skalowalne, bezpieczne i wygodne, taka będzie infrastruktura IT Twojej firmy, wybierając nas ! W naszej standardowej ofercie znajdziesz:

 1. Switche

 2. Modemy

 3. Routery

 4. Moduły SFP, XFP, GBIC

 5. Jednostki stacjonarne

 6. Oprogramowanie antywirusowe

 7. Drukarki

 8. Serwery

 9. Laptopy