Budowa obiektów strzeleckich


Zajmujemy się budową i wyposażaniem wszelkiego rodzaju strzelnic: policyjnych, sportowych, myśliwskich, otwartych i krytych, służących do strzelań z broni pneumatycznej, kulowej i śrutowej. Prowadzimy doradztwo i konsultacje dla inwestorów zainteresowanych budową i wyposażaniem strzelnic.

 

Współpracujemy z wieloma firmami zagranicznymi produkującymi wyposażenie strzelnic. Służymy w tym zakresie informacją techniczno-handlową. Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, wprowadzamy nowe typy urządzeń oraz nowe rozwiązania technologiczne.

Produkty


Płyty antyrykoszetowe wykonane są z granulatu lub włókien gumowych wiązanych poliuretanem i znajdują zastosowanie na strzelnicach kulowych różnego typu. Płyty te stosowane są na strzelnicach jako antyrykoszetowe okładziny ścian, sufitów, podłóg oraz jako osłony antyrykoszetowe kulochwytów głównych lub bocznych, chroniące użytkownika przed niebezpiecznymi rykoszetami i odpryskami pocisków. Płyty mogą być dodatkowo pokryte warstwą wylewki poliuretanowej. Powierzchnia płyt może być gładka, ryflowana lub trapezowa.

Jednym z najistotniejszych elementów strzelnicy jest kulochwyt. Oferujemy kulochwyty o różnorodnej specyfikacji i budowie zawsze dopasowane do potrzeb klienta/strzelnicy. Wybór typu kulochwytu należy rozpatrywać zawsze indywidualnie, ponieważ zależy on od wielu czynników – typu używanej broni i amunicji, natężenia prowadzonych strzelań, ilości dostępnego miejsca, kosztu wykonania oraz częstotliwości i kosztu serwisowania. Kulochwyty stalowe wykonane z blach stalowych mają różnorodną konstrukcję.


Oferujemy:

  1. kulochwyty lamelowe, 
  2. kulochwyty z granutalu gumowego,
  3. kulochwyty ślimakowe (tubowe),
  4. kulochwyty przewoźne,
  5. ścianki bezpieczeństwa,
  6. płyty gumowo-poliuretanowe kulochwytowe, ścienne, podłogowe – gładkie, ryflowane, trapezowe.

Urządzenie do transportu tarcz do strzelań z broni kulowej służy do samoczynnego transportu tarcz pomiędzy wyznaczonymi punktami i może być stosowane na strzelnicach sportowych, policyjnych i wojskowych do strzelań z broni kulowej krótkiej i długiej. Transportery sterowane są niezależnie z bezprzewodowego pilota lub ekranu dotykowego. Istnieje również możliwość wspólnego sterowania transporterami tarcz z tabletu lub komputera PC. Oferujemy szeroką gamę transporterów tarcz dopasowanych do wymagań użytkownika.