O nas


Chimide Polska Sp. z o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem – swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 2010 roku. W Polsce posiadamy dwie placówki: główną siedzibę firmy w Warszawie oraz oddział terenowy w Krakowie. Od 2018 roku świadczymy również usługi na terenie Afryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu.

ekspansja
test-7-portfolio

Chimide Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach integratorskich oraz systemach bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego. Współpraca z klientami polega na kompleksowej analizie potrzeb, projektowaniu rozwiązań informatycznych, a następnie ich wdrażaniu i integracji.

W ostatnich latach głównym obszarem naszej działalności stała się realizacja innowacyjnych projektów z zakresu implementacji oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej dla operatorów telefonii mobilnej i liniowej. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele inwestycji w Polsce.

WEB2013_1400x800_palvelualue_tele
TKF_5786

W ramach konsorcjum firma Chimide Polska Sp. z o.o. oraz Zamet Głowno Sp. J. współuczestniczy w produkcji wysoko specjalistycznych kontenerów mobilnych.

 

Naszym celem jest także rozpowszechnienie w Polsce mikroinstalacji OZE (mikroelektrowni, mikroźródeł OZE) opartych o energię pochodzącą ze słońca. Jesteśmy obecnie jedną z niewielu firm na rynku, która skupia się wyłącznie na wykorzystaniu dobroczynnego oddziaływania energii słonecznej i światła słonecznego.

 

andreas-gucklhorn-7razCd-RUGs-unsplash

Współpracując z Klientami,

stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.

Z kim współpracujemy ?


Nasze referencje