Kontenery dekontaminacyjne jako mobilny punkt dezyfekcji

Business, Nasze produkty, Tech

Koronawirus niestety wbrew naszej woli wymusza wprowadzenie totalnych zmian do życia. Musimy pamiętać o jeszcze większym rygoru zachowania higieny osobistej, zwracać uwagę na wszelkie zmiany w swoim zdrowiu. Przy tym wszystkim musimy zachować jednak czysty rozsądek i wśród dzisiejszej paniki dezinformacyjnej, wybierać jedynie wartościowe informacje. Na przykład tą poniżej !

Nasze 10-letnie doświadczenie nauczyło nas elastyczności i umiejętności dostosowania się do nowo powstających sytuacji. Razem z naszym partnerem Zamet-Głowno proponujemy Państwu zastosowanie kontenerów dekontaminacyjnych do szybkiego, zbiorowego odkażania przechodniów, pracowników. Pasuje idealnie do mobilnych punktów operacyjnych, z dużą przepustowością ludzi z zewnątrz. Kontener Dekontaminacyjny wykonany jest w wersji specjalnej. Umożliwia dezynfekcję 80-100 osób w ciągu 1 godziny.

Kontener wyposażony jest we własne źródło zasilania (agregat prądotwórczy), zintegrowane urządzenia do grzania wody i podgrzewania powietrza, zbiornik i dozownik środka myjącego oraz zbiornik na nieczystości.

Alternatywnie może być wykorzystywany jako łaźnia polowa. Pozwala na jednoczesną kąpiel 12 osób.

Specjalistyczne kontenery, to dział w którym się specjalizujemy i chcemy dostarczać je na najwyższym poziomie użytkowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem.